Nasza kolekcja - FAQ

 01/ Jakie są ceny?

Ceny wanien zaczynają się od 33 000 zł za wannę z kolekcji Hot Spot ®. Nasza tajemniczość w braku podanych cen wynika ze względu na indywidualne podejście do każdej z wanien. Na cenę ma wpływ szereg czynników, które  cenę mogą zawyżyć lub zaniżyć. Dlatego też, nie chcąc wprowadzać Państwa w błąd, ceny są dostępne za pośrednictwem maila lub telefonu. 

02/ Co ma wpływ na cenę?

Jako, iż wanna to nie mały zakup staramy się zawsze podjeść do klienta bardzo indywidualnie. Chcemy zawsze dobrać dla Państwa produkt idealny. Na cenę mają wpływ następujące czynniki:

- Montaż 

- Akcesoria do wanny

- Model

- Dodatki (takie jak radio czy system sterowania)

- Akcesoria chemiczne

Nasi sprzedawcy dokładnie wytłumaczą co najlepiej wybrać. 

03/ Nie wiem, który model wybrać?

Szereg modeli i kolekcji może na początku przytłoczyć. Dlatego też nasi konsultanci są cały czas dostępni do Państwa dyspozycji. Jednak za nim Państwo do nas zadzwonią poniżej drobna ściąga aby móc dobrać wannę dla siebie:

- Rozmiar wanny - należy się zastanowić jaki rozmiar wanny będzie Państwa satysfakcjonował, czy wanna na 3 osoby czy może na 4 osoby.

- Pojemność wanny - czy ma być więcej wody czy może jednak mniej

- Ilość hydromasaży - większe zróżnicowanie zapewni na pewno lepsze doznania z użytkowania wanny, jednak należy pamiętać, że rośnie przy tym cena

- Kolor - każdy ma swój gust dlatego też kolor tylko i wyłącznie zależy od Państwa.

- Akcesoria - schodki, fontanny, nagłośnienie.

- Montaż - czy wanna ma być zabudowana czy może odkryta.

04/ Kolekcja HighLife®

Ogrodowe wanny spa z hydromasażem z serii Highlife® wyróżniają się z spośród innych ogrodowych wanien spa. Wyposażone są w pięknie uformowane i oświetlone niecki, bogato rzeźbione narożniki i niezwykle trwałe obudowy zewnętrzne o różnorodnym, nowoczesnym wzornictwie, a to wszystko stworzone ze smakiem przez zespół projektantów Designworks USA z BMW Group.

Wszystkie modele jacuzzi marki Hot Spring z kolekcji Highlife® skrywają w sobie całe spektrum ekskluzywnych innowacji, chociażby takich jak: najnowocześniejsze polimerowe konstrukcje, intuicyjne bezprzewodowe piloty dotykowe, niezwykle różnorodne systemy masaży wraz z niezrównaną dyszą MotoMassage DX, ultra skuteczne systemy 100% filtracji wody (bez obiegów niefiltrowanych), wyznaczające nowe standardy efektywności energetycznej systemy EnergySmart oraz super wygodne, wbudowane naturalne systemy solnej dezynfekcji wody Freshwater (w opcji).

05/ Kolekcja LimeLight®

Całkowicie nowa kolekcja Limelight® Hot Spring® wyróżnia się pięknym wzornictwem zarówno w środku, jak i na zewnątrz, a ponadto jest w niej dużo więcej miejsca i innowacyjnych rozwiązań. Zachwycające poziome linie obudowy wanny spa, dla których inspiracją były trendy w projektowaniu ogrodów, wyglądają nowocześnie, ale i ponadczasowo. Wzornictwo kolekcji Limelight spodoba się użytkownikom z każdego końca świata.

Paski świetlne umieszczone w narożnikach na całej ich wysokości emitują przez matowe akrylowe soczewki rozproszone światło LED, tworząc piękną i równomierną łunę.

06/ Kolekcja HotSpot®

Kolekcja wanien spa Hot Spot od marki Hot Spring®, najczęściej kupowanych wanien spa na świecie oraz od ponad czterech dekad lidera branży, została zaprojektowana tak, aby pasowała do każdego miejsca w Twoim domu. Na dodatek jest w cenie, która pozwala się cieszyć nią każdemu z nas.

07/Jakie są różnice pomiędzy modelami? 

Każda wanna różni się od siebie rozmiarem, ilością miejsca, dysz do hydromasażu i dodatkami w formie fontanny czy systemu mulitmedialnego. Należy podkreślić, że każdą z naszych wanien (nawet tych najtańszych) charakteryzuje wysoki standard i jakość materiałów, z których zostały wanny wykonane. Dlatego też, różnice w cenie wynikają z dodatków i rozmiarów, a nie z zaniżonego standardu.

08/ Jaką wannę wybrać na początek?

Jeśli są Państwo nowymi klientami, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hot Spot®, która jest kolekcją wejściową. Oczywiście dla najbardziej wymagających klientów idealną kolekcją jest kolekcja HighLife® oferująca najwyższy poziom luksusu. Kolekcja LImeLight® jest perfekcyjną opcją dla osób nie mogący się zdecydować na żadne z dwóch poprzednich. Oferuje ona luksusu zbliżony do HighLife® w cenie  nie wiele większej od HotSpot®.

09/ Masaże i bicze wodne - Jakie są różnice między nimi?

Każdy z masażerów działa pod innym ciśnieniem i w różnych trybach pracy. Należy pamiętać, że użytkownik może regulować natężenie i ciśnienie dysz, dzięki czemu możemy dostosować wannę do naszych potrzeb. W każdej wannie znajduje się szereg hydromasaży, które obejmują różnorodne części ciała ( takie jak kark, plecy, nogi czy brzuch) i dzielą się na masażery statyczne (zawsze masują w jednym miejscu) i ruchome (poruszają się góra dół bądź prawo lewo aby objąć jak największą powierzchnię ciała).

10/ Czy wanny są objęte gwarancją?

Tak, każda z naszych wanien jest objęta fabryczną gwarancją.

Po dokładniejsze informację zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego