Wanny SPA - FAQ

 01/ Czym jest wanna spa?

Wanny Hot Spring to urządzenia do hydromasażu przystosowane do użytkowania również w warunkach zewnętrznych o każdej porze roku. Urządzenie utrzymuje wodę w obiegu zamkniętym zapewniając jej stałą filtrację oraz podtrzymanie temperatury wody.

02/ Jakie ma funkcje?

Wanna posiada zróżnicowane systemy hydromasażu wraz z regulacją siły masażu. Zapewnia utrzymanie pożądanej temperatury wody w zakresach od 25 do 40 C .

Ponadto wyposażona jest w stały, 24 godzinny, system filtracji przepływowej zapewniając utrzymanie czystości wody .

03/ Jakiej jest wielkości wanna z hydromasażem?

W zależności od wybranego modelu wanny może ona pomieścić komfortowo od 3 do 7 osób. Każda z nich zapewnia na tyle miejsca, że osoby z niej korzystające nie będą czuły żadnego dyskomfortu. Jeśli chodzi od dokładne wymiary to przy każdym modelu jest podana dokładna specyfikacja. Aby lepiej zobrazować wielkość wanien największe nasze modele są wielkości małego samochodu, zaś najmniejsze modele wielkość małej piaskownicy.

04/ Jakie są różnice pomiędzy innymi markami?

Hot Spring ® jest największym i najbardziej renomowanym producentem wanien na świecie.

Ta prestiżowa pozycja wynika z jakości zastosowanych materiałów, unikalności rozwiązań oraz ogromnego doświadczenie na rynku globalnym. Podstawowe różnice dotyczą:

 

  • Jakości wykonania

  • Różnorodności hydromasażu

  • Energooszczędności

  • Prostoty utrzymania

  • Ciszy w trakcie pracy

  • Prostoty montażu

  • Doświadczenia na polskim rynku

 

Różnic tych można wymienić bardzo wiele. Po szczegółowe informację na temat naszych produktów zapraszamy do naszego salonu w Łodzi.

05/ Jakie są korzyści z zakupy wanny z hydromasażem?

Podstawową zaletą wanny Hot Spring® jest nieograniczony dostęp do komfortowego hydromasażu przez 24h na dobę przy zachowaniu małych kosztów utrzymania wody

( ogrzewanie i uzdatnianie).

Nie możemy również zapomnieć o korzyściach zdrowotnych. Hydromasaże rozluźniają spięte mięśnie, gorąca woda pomaga przy regeneracji, a to wszystko wpływa na lepsze samopoczucie i bardziej zrelaksowany organizm.

06/ Czy wanna zmieści mi się do domu?

Wanna może być z powodzeniem montowana wewnątrz budynku. W naszej ofercie posiadamy rozmiary wanien  pasujące do standardowych otworów drzwiowych. Wanna ponadto nie wymaga stałego przyłącza wodno-kanalizacyjnego, a jedynie standardowe 230 V zasilanie elektryczne, co umożliwia montaż w nietypowych pomieszczeniach i miejscach.

07/ Jak wygląda montaż wanien? 

Nasza firma zapewnia dostawą do każdego miejsca przy pomocy małogabarytowego samochodu dostawczego. W uzgodnieniu z klientem możemy zorganizować pomoc dźwigu, w celu umieszczenia urządzenia w miejscu trudno dostępnym.

Wanna wymaga do montażu jedynie utwardzonej powierzchni, zasilania 230V oraz dostępu do bieżącej zimnej wody w odległości do 15 m.

Montaż w zależności od warunków trwa od 2 do 5 godzin i przeprowadzany jest przez nasz zespół techniczny i zakończony jest szkoleniem z użytkowania wanny.

Wanna gotowa jest do użytku w okresie 14-24 godzin.

08/ Czy wanna nadaje się do użytku przez dzieci?

Z wanny można korzystać w każdym wieku, jakkolwiek w przypadku dzieci niezbędny jest nadzór dorosłych w celu zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa.

09/ Czy wanny są ciężkie w utrzymaniu?

Utrzymanie wanny Hot Spring® jest bardzo proste . Wymaga jedynie okresowego badania parametrów wody oraz wymiany filtrów.

Filtracja i utrzymanie temperatury wody odbywa się w pełni automatycznie.

W zależności od obciążenia wanny i ilości dostarczanych do wanny zanieczyszczeń, wymagana jest również okresowa wymiana wody (co również jest bardzo proste).

10/ Jak często wymagany jest serwis wanien?

Wanna jak każde urządzenie techniczne wymaga stałej opieki serwisowej. Zalecamy przeprowadzanie okresowych przeglądów wanny w okresie nie rzadszym niż co 12 m-cy.

Nasi klienci mogą zapewnić, że nasze wanny są długowieczne. Jeśli zdarza się awaria  jest ona zazwyczaj drobna i naprawa trwa nie dłużej niż jeden dzień. Dobrze serwisowana wanna będzie służyła przez długie lata.

11/ Czy można się kąpać zimą?

Jedną z największych zalet wanien Hot Spring® jest możliwość korzystania  w warunkach zewnętrznych również w okresie zimowym. Wanny Hot Spring® z powodzeniem instalowane są w kole podbiegunowym w północnej Norwegii czy Kanadzie.

Pełna izolacja termiczna wanny umożliwia zapewnienie stałej temperatury wody w zakresie do 40 stopni C przy jednoczesnym zapewnieniu niskich kosztów eksploatacji.

O jakości izolacji termicznej świadczy wielkość stosowanej przez nas grzałki ( zaledwie 1,5 kW) co jest jednym z wyróżników naszych wanien od konkurencji.

12/ Buduję dom i chciałbym w projekcie uwzględnić wannę. Czy jest to możliwe?

Nasza firma współpracowała z wieloma architektami, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie przy gospodarowaniu miejsca na wannę. Wybór, kupno i montaż wanny przeprowadzamy wtedy kompleksowo od A do Z, tak aby było Państwu jak najwygodniej.

Należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach:

- Wanna znajdująca się we wnętrzu powinna mieć zapewnioną odpowiednią wentylację.

- Zasilanie elektryczne (230V)

- Dostęp do zimnej wody

- Możliwość dostępu dla serwisu z każdej strony wanny

13/ Kiedy najlepiej kupić wannę?

Wannę Hot Spring® można nabyć i zainstalować o każdej porze roku

14/ Jaki jest czas oczekiwania na wannę?

Czas dostawy jest uzależniony od osiągalności produktu w magazynie. Obecnie dysponujemy urządzeniami do natychmiastowej dostawy. Hot Spring® dysponuje centralnym magazynem europejskim, jak i realizujemy dostawy w oparciu od dostawy bezpośrednio z USA.

W ostatnim czasie ze względu na ogromy popyt na rynku, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu zapoznania się z bieżącą ofertą.

15/ Czy wasz serwis jest dostępny cały rok?

Nasz firma od ponad 25 lat zapewnia stałą opiekę serwisową nad wannami Hot Spring® przez cały rok.