Jacuzzi ogrodowe - wanny Spa z hydromasażem HotSpring®

Trudno Państwu złapać oddech, codzienne sprawy przytłaczają, zapominacie, czym jest relaks? By uspokoić ciało oraz umysł, nie musicie nigdzie wychodzić – stworzycie sobie domowe SPA na tarasie lub w ogrodzie z naszą ofertą. Jako oficjalny dystrybutor marki HotSpring proponujemy wanny z hydromasażem przeznaczone do użytku zarówno prywatnego, jak i komercyjnego.


Produkty oferowane przez tę markę odznaczają się wykonaniem z przetwarzalnych materiałów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego, a także dla człowieka. Charakteryzuje je również zaawansowanie technologiczne oraz wysoka funkcjonalność, co potwierdzają otrzymane certyfikaty. Niezawodne jacuzzi domowe zapewniające odprężenie – na wyciągnięcie ręki!


Nasza oferta Państwa zainteresowała? Zapraszamy do kontaktu – nasz personel pomoże dokonać najlepszego wyboru z dostępnych licznych modeli i stworzyć SPA ogrodowe dopasowane do potrzeb.

Hot-Spring-nowosci-2019-2.jpg

The HighLife Collection®

LIMELIGHT.jpg

The LimeLight Collection®

HighLight.jpg

HotSpot® Spas

GRANDEE® HD
Hot Spring-Highlife-2019-Grandee-Alpine-
ARIA® HD
HotSpring-Highlife-2019-Aria-Alpine-Whit
VANGUARD® HD
HotSpring-Highlife-2019-Vanguard-Alpine-
SOVEREIGN® HD
HotSpring-Highlife-2019-Sovereign-Alpine
TRIUMPH® HD
HotSpring-Highlife-2019-Triumph-Alpine-W
PRODIGY® HD
HotSpring-Highlife-2019-Prodigy-Alpine-W

Wanny SPA z hydromasażem HotSpring® to najpopularniejsze domowe SPA na świecie.

cons.png

Z powodzeniem stosowane na całym świecie, szczególną popularnością cieszą się w USA oraz Kanadzie. Firma z 35-letnim doświadczeniem w branży do perfekcji opanowała produkcję wysokiej jakości wanien SPA z hydromasażem do domów. Wyprodukowane przez firmę Watkins Manufacturing Corporation w Kalifornii jacuzzi ogrodowe HotSpring® spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Firma już od lat 70. nieustannie funkcjonuje jako lider w branży. Ponadto, za wprowadzone innowacje technologiczne w swoich produktach trzykrotnie zdobyła prestiżową nagrodę JOHN HOLCOMB SILVER. Globalna sieć może pochwalić się setkami partnerów. W profesjonalnie wyposażonych oddziałach znajduje się doskonale wykwalifikowany i doświadczony personel. To właśnie tam zainteresowani udają się po konsultację jeszcze przed zakupem swojego wymarzonego modelu. Personel chętnie udziela porad i pomaga w wyborze odpowiedniej wanny SPA z hydromasażem HotSpring®. Fachowo pomaga również w realizacji międzynarodowej gwarancji czy rozwiązaniu problemów po zakupie jacuzzi lub innych produktów marki.

Ekologiczne rozwiązanie na miarę XXI wieku – wanny SPA z hydromasażem HotSpring ®

Oferowane przez nas jacuzzi ogrodowe to innowacyjne produkty. Zarówno wanny SPA z hydromasażem, jak i akcesoria HotSpring® zostały specjalnie zaprojektowane oraz wyprodukowane z troską o środowisko naturalne (Think Green). Po pierwsze, do produkcji wyrobów wykorzystano wyłącznie wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane materiały nadające się do ponownego przetwarzania (The Earth Smart SPA). Po drugie, już w fazie projektowania marka zadbała, by każde jacuzzi ogrodowe było ekonomiczne i ekologiczne, uwzględniając potrzebę niskiego poboru energii niezbędnej do utrzymania zarówno temperatury, jak i czystości wody.

smart.png
Environmentalism